Domů » programová nabídka

Programová nabídka Hopsíka

Hopsíkova báječná kouzelnická show s králíkem Hopíkem        45 – 60 min.

Kouzelnická a animační show s plyšovým králíkem Hopíkem. Kouzelník Hopsík už má svého králíka. Jmenuje se Hopík. Jeho králíček nějak povyrostl. Je opravdu obrovský. Humor a  legrace společně s animačním, tanečním i soutěžním programem je doplněn autorskou tvorbou písniček přímo od Hopsíka. Děti si zařádí na písničky o číslech, čertech a naučí se i Ram Tam Tam. Že nevíte co to je ? Objednejte si náš program který je určen na větší akce jako jsou karnevaly, akce měst a obcí, masopustní maškarní, dětský ples, ale třeba i na oslavu narozenin. Kouzelník Hopsík a králík Hopík se na Vás už moc těší.

 

 

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Báječná show plná legrace a zábavy s Hopsíkem a králíkem Hopíkem“


 

KOUZELNÉ VELIKONOCE s Hopsíkem a králíkem Hopíkem | 45 – 60 minut

Hopsík a KOUZELNÉ VELIKONOCE jsou zábavným, komediálním programem pro všechny děti, ale i jejich rodiče.

Legrace musí o VELIKONOCÍCH být a tak kouzelník, bavič a animátor Hopsík má pro všechny opět něco speciálního.

Nemůže chybět ani OBROVSKÝ ROZTOMILÝ KRÁLÍČEK HOPÍK kterého v programu také jistě uvidíte a zahopkáte si s ním na skvělé autorské písničky. Kouzelník se stává rázem klaunem neboť místo hůlky má v ruce VELIKONOČNÍ pomlázku se kterou všichni zažijí spoustu legrace.

Ve spojení Hopsíka a králíka Hopíka je program obohacen inteligentní zábavou, gagy, vtípky i žerty. KOUZELNÉ VELIKONOCE od Hopsíka budou děti milovat.

 


“ Náš Velikonoční program budou Vaše děti milovat.“


 

 

Programy pro příměstské tábory, kempy a dětské skupiny                      45 – 60 minut

HOPSÍK alá MAGIC SHOW NA PRÁZDNINÁCH

Speciálně složený program pro příměstské tábory, kempy, ale i jiné dětské skupiny které tráví čas na prázdninovém pobytu.  Program určen pro věkovou skupinu dětí od 5 – 11 let.

Pásmo obsahuje animační vstupy kde si děti zatančí a zahopsají společně s Hopsíkem na jeho autorskou tvorbu. Každý taneček je Hopsík naučí tak se nemusí děti obávat, že nebudu umět kroky.

Komediální kouzla a magie rozesmějí snad každého morousa a vyčarují tak zázračný úsměv na tvářích všech dětiček, ale i pedagogického sboru či oddílových instruktorů.

Zařazeny jsou zde i didaktické hry a soutěže.

Objednejte si náš program který je speciálně složen pro táborové prázdninové pobyty dětí.


“ Nejlepší program na příměstský dětský tábor nebo dětské prázdninové skupiny od Hopsíka“


 

 

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁČKŮ aneb KRŮČEK DO ŠKOLY     |      45 – 60 minut 

Ověřený program PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁČKŮ aneb KRŮČEK DO ŠKOLY je určen pro děti které odchází ze školky a čeká je další etapa života a to vstup do školních lavic.
 
Vsaďte na jistotu a nechte to na nás. 
 
Jak program probíhá ?
KOUZELNICKÉ legrační pásmo, animační program, písničky s dílny Hopsíka i didaktické hry a soutěže, jenž nesmí chybět. Hopsík děti zkouší z barev, čísel a písmen nebo i ze zavazování tkaniček, ale i další legrácky nemohou chybět. A věřte tomu, že se děti smějí a smějí. S Hopsíkem je zábava. 
 
Pokud vše děti zvládnou Hopsík je za asistence paní učitelek PASUJE CARTOON MEČEM ( vidíte na plakátu). Vše probíhá podle předem určeného scénáře na kterém se s vedením školky domluvíme.  Program je variabilní a může být odehrán jak venku tak uvnitř. Zajistěte si termín ihned.
 
 

 


“ HURÁ, HURÁ ŠKOL(K)A VOLÁ.“


Hopsíka kouzelnická školka                              45 minut 

Veselé a hravé představení pro nejmenší děti z mateřských škol (MŠ). Působivé legrační pásmo kde se aktivně zapojují děti do kouzelnických triků, humorných gagů, didaktických soutěží a her které jsou vytvořeny tak, aby děti musely přemýšlet. Nedílnou součástí jsou i tanečky které děti mají rády. Tančíme na české, ale i zahraniční hity. Naučíme se počítat, poznávat barvičky i zdokonalovat postřeh a zručnost. Program je postaven tak, aby byl svižný, pochopitelný pro věkovou skupinu od 3 – 6 let.

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Zábava pro nejmenší děti. Kvalitní program který pobaví. „


 

Legrační neposlušné hůlky                                60 minut

Vtipné pojetí kouzelnického, soutěžního a tanečního představení pro děti MŠ (všechny věkové kategorie)  i  ZŠ   (od 1 – 3 třídy). 

Program je přizpůsoben věkové hranici děti a obsahuje komediální prvky kouzel a magie. Děti se přímo účastní triků v bezprostřední blízkosti, ale nebudou to mít s Hopsíkem jednoduché protože kouzelnické neposedné hůlky jim nejspíš vše budou jen komplikovat. Všechny děti musí vědět jak se čaruje neboť Hopsík je velký popleta a tak je všechny naučí všem kouzlům které v kufru má. Bude to velká legrační show.

 

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Legrace, vtípky, zábavný program pro všechny typy kolektivů. Je to velká show. „


 

Halabala Show s Hopsíkem                                         60 minut

Nový interaktivní stand-up program pro děti všech věkových skupin od 3 – 11 let. Ale nejen pro ně i dospěláci si show užijí.

Představení je složeno s triků a kouzel které mají komediální podtext. Jsou vytvořena tak, aby se děti musely smát až se budou za bříška popadat. Svižné tempo a střídání aktivit které jsou v programu obsaženy zaručuje 100% pozornost dětského publika i spolupráci na čarování, soutěžích, hrách a tancování. Děti se mimo jiné naučí třídit odpad, poznávat co je zdravé a nezdravé i si vyzkouší pozornost s postřehem. Snažíme se u dětí rozvíjet jemnou i hrubou motoriku.

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Halabala Show je program který Vám udělá radost a vykouzlí úsměvy na tvářích. „


 

Kouzelnický karneval pro děti                                  60 minut

Čáry a kouzla jsou velice populární a ještě ve spojení s dobře postaveným programem pro děti. Karneval je nejoblíbenější zábava která potěší zejména děti které jsou oblečeny v maskách. 

Animační pásmo složené s triků, magických kousků, her a soutěží proložené tancem je tou nejlepší volbou pro Vás i Vaše děti.

Karneval s Hopsíkem bude pro pro děti velkým zážitkem a dlouho na něj budou vzpomínat.

 

Hlavní důraz je kladen na interaktivitu programu se zapojováním jak dětského tak okolního dospěláckého publika.

 

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Karneval umíme. Děti si o něm budou rádi povídat a vracet se na něj. „


 

Halloween s Kostíkem Hopsíkem    decentně strašidelné – komediální       45 – 60 minut

Čarodějnické strašidelné, ale zároveň komediální pásmo je vhodné pro akce pálení čarodějnic, Halloween, karnevaly s čarodějnickou tématickou atpod.

Kostík Hopsík představí dětem chodící ruku Mařenu, bude s kolektivem kouzlit a vtáhne všechny do akčního děje strašidel.

Součástí je dětský animační program kde si děti zatančí na skvělé písničky. Celé pásmo je doplněno o hry a soutěže pro předškolní a školní děti. Kostík Hopsík má i kouzelnický pergamen – děti budou z tohoto pergamenu číst a zodpovídat legrační otázky.

Lehce strašidelný – komediální program si zamilujete. 

 

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


Strašidelná kouzelnická show s chodící rukou a perfektní komediální magií.


 

Veselé peklo čertíkem Breptíkem                                       60 minut

Breptík je čertík třetí kategorie který breptá páté přes deváté. Každý čert umí čarovat a tak i Breptík bude s dětským kolektivem kouzlit.  Už jste viděli čerta mající rád mléko, zeleninu a ovoce?  Chtěl by být dobrým kouzelníkem a čarodějem, ale když kouzlí tak zapomene i to jaké chtěl říci zaklínadlo.

Avšak pár kouzel zvládne za asistence všech dětí. Děti provede čertovskou školou a výukou základních pekelných slovíček. Do školy se moc nepřipravuje a tak má všechny úkoly na umouněných pergamenech. Nejvíce ho v pekle, ale baví všelijaké tanečky a rejdováky které si s dětmi určitě zatancuje. Na co nikdy nezapomene je to, že se všichni  s ním naučí „čertovský dupák“. To víte je to čert hračička takže pro děti bude mít připraveny ty nejlepší chytáky, soutěže i hry. 

 

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<

 


“ Nejlepší program který můžete dětem dát. Veselé peklo vede na plné čáře. „


 

Tancuj, tancuj vykrůcaj s Hopsíkem     |    30 – 60 minut

 

Tancuj, tancuj vykrůcaj s Hopsíkem je animační, akční taneční  a soutěžní program pro děti malé, ale i velké. Rozdělena je na dvě kategorie a to na děti od 3 – 6 let (kat.1) a 7 – 11 let (kat. 2 ). Každá skupina má totiž jiné požadavky a potřeby které respektujeme a máme pro ně připraven přizpůsobený program.

Kategorie 3 – 6 let

Program je tvořen převážně z pásma českých, ale i zahraničních písniček. Děti si zatančí s instruktáží animátora, naučí se různé taneční vazby. Po tanci přichází volnočasové aktivní hry a soutěže které nesou didaktickou naučnou linku. Kouzlení a gag triky jsou pouze doplňkem a jen okoření zábavný program. 

Kategorie 7 – 11 let

Velká párty pro starší děti. Kouzelnická komediální show je součástí programu. Hlavní důraz je kladen na děti které už dětské písničky nezajímají a spíše tančí na populárnější hity. Jednoduché sestavy, vtipy moderátora a animační program je zajímavým svým pojetím i improvizační show. Soutěže a kolektivní hry jsou vloženy v tomto programu.

 

Informace o cenách   >>> ZDE <<<


“ Bláznivá taneční a animační show pro všechny děti.“