Domů » kralikhopik

Program pro karneval | Masopust | Akce měst a obcí | Animační show

Hopsíkova báječná kouzelnická show s králíkem Hopíkem                45 – 60 min.

 

Kouzelnická a animační show s plyšovým králíkem Hopíkem. Kouzelník Hopsík už má svého králíka. Jmenuje se Hopík. Jeho králíček nějak povyrostl. Je opravdu obrovský. Humor a  legrace společně s animačním, tanečním i soutěžním programem je doplněn autorskou tvorbou písniček přímo od Hopsíka. Děti si zařádí na písničky o číslech, čertech a naučí se i Ram Tam Tam. Že nevíte co to je ?

 

 

 

Objednejte si náš program který je určen na větší akce jako jsou karnevaly, akce měst a obcímasopustní maškarní, dětský ples, ale třeba i na oslavu narozenin. Kouzelník Hopsík a králík Hopík se na Vás už moc těší.

Popis programové nabídky


Program obsahuje kouzelnické komediální pásmo pro děti od 3 – 11 let včetně animací, soutěží i autorských písniček které sám zpívá Hopsík. Králík Hopík je součástí celé show. Cena cestovních výloh není do programu započítána.

* doporučujeme Vám předem zavolat a smluvit si výši všech cen. Ceny se mohou lišit od typu programu, požadavku na interpreta a dalších úkonů spojených s dojezdem či instalací jak aparatury tak celé stage.


 

A to je náš králík Hopík