Domů » Hodnocení klientů

Všechna hodnocení jsou přístupná na našem facebooku.

Kateřina Kosová

Úžasná zábava dnes v Litvínově v klubu Attic. Dětská diskotéka s Jakubem Petružálkem a úžasná zábava s Hopsíkem ! Skvěle jsme se všichni bavili !

Romana Čermáková

Dnešní zábavné dopoledne ve školce bylo veselé, nápadité, hravé. Děti byly nadšené a všichni i p.učitelky jsme si to užili. Těšíme se na další setkání.

Peťula Bar

Skvělé představení pro naší školku. Děti jsou nadšené a paní učitelky taky.  Ještě jednou moc děkuji a všem ostatním vřele doporučuji.

Eliss ElizaBeth Peteříková

Perfektně připravený program. krásně zabavené děti, dokonce i dospělí si to moc užili. Děkujeme za super zpestření! Vřele doporučuji! 

Jana Máchová

Skvělý parťák na narozeninovou párty. Vykouzlený dárek v podobě živého králíčka a skvělá zábava pro děti i dospělé.

Hana Suchá

Krásný, záživný a veselý program. Už podruhé navštívil Hopsik naši školku a byli jsme moc spokojeni. Můžu vřele doporučit.

Petra Clarkson

Dětem ve školce se Hopsík moc líbil, hodina zábavy – tancování, cvičení, zpívání, kouzlení, humoru, cvičení barev a počítání a mnoho dalšího. Děti v pohodě celou dobu udržely pozornost a byly nadšené. Určitě Hopsíka doporučuji!! Děkujeme za krásné dopoledne ve školce.

Lenka Klailová

Úžasná show. 10-ti letá dcerka a její kamarádky si to moc užily a hrozně moc se nasmály. Moc děkuji za perfektní zpestření narozeninové oslavy.

Lenka Horká

S Hopsíkem jsme se poprvé setkali v naší školce. Dcera byla z vystoupení nadšená a dlouho na něj vzpomínala. Proto jsem jí Hopsíka pozvala na narozeninovou oslavu. Nejen oslavenkyně, ale všechny děti byly nadšené a i dospělí se bavili. 

Michaela Frýdová

Děkujeme Hopsíkovi za pobavení dětí i rodičů na dětské oslavě narozenin. Všem se moc líbilo.

Martíí Daňková

Hopsík je naprosto úžasný. Je super , že je tady někdo, kdo vymýšlí pro děti takové akce. Dcera nadšená a já taky 🙂 Zaujme jak děti,tak i dospělé. Těšíme se na další akci.

Adriana Gojdičová – MŠ Jalůvčí

Na páteční závěr masopustního dvoutýdenního vzdělávacího bloku, kdy jsme mezi nás přivítali Hopsíka, budeme dlooooouho vzpomínat. Byla to legranda. Děkujeme za atmošku a Vaši návštěvu.

Mateřská Škola Hrobčice

Dnes jsme u nás ve školce v Hrobčicích přivítali Hopsíka v Halabala Show. Program děti velice bavil, legrační kouzelnická čísla, střídalo dovádění v tanečním rytmu a děti se ochotně zapojovaly do dění a nadšeně pomáhaly Hopsíkovi v jeho kouzlení. Program byl velice zábavný, ale také naučný. Již se těšíme na další spolupráci a brzy u nás ve školce na viděnou, možná venku na naší krásné zahrádce 😀 Moc děkujeme.

Zdeňka Lechmanová

Díky za milé karnevalové řádění. Děti si to vážně užily.

Klára Rodlová

Včerejší karneval s Hopsíkem byl super. Dětičky maximálně spokojené. Moc děkujeme za nádherné odpoledne a Všem vřele doporučuji.

Nikola Ihnaťuková

Děkujeme ještě jednou mooooc Hopsíkovi. Bylo to úžasné má dcera která se do žádných her atd. nezapojuje byla UNEŠENÁ !!! Suprově se bavila ještě teď je plná krásných dojmů i ostatní děti a dospěli ! Velke Děkujeme a moc se těšíme na další setkání.

Katka Štolová

Zkuste Hopsika taky a nebudete litovat a vaše děti budou mít plno zážitků a krásných dojmů.

Renata Srbová

Super, doporučuji, děti nadšené.

Lukáš Fleissner

Super bavič, plno nápadů a kouzel. Radi ho vždy vidime a dnes se mu to opravdu povedlo, je to super človíček, který má rád děti a udělá pro ně vše – prostě si náš Hopsik,

Mája Harmanová

Děkujeme za prima zábavu.

Lucie Hausnerová

Malej nadšený. Přiběhl s diplomem, pusu od ucha k uchu. Nejvíc ho bavil Gangnamstyle a kouzlo se spoďáry. Chce kouzelníka ještě jednou vidět. Vypadá to, že si Vás budu muset najmout k 7mým narozeninám. Děkuji za to, že bavíte naše děti.

Milli Véghová

Lidi co něco dělají pro děti, mají u mě respekt.

Monika Bílá Nedrdová

Hopsík je naprosto fenomenální. Dětská oslava Sofinky a Adelky 5 let se velmi povedla. Děkujeme!

Janča Janča

Super večer s Hopsíkem, děkujeme. Bavili se nejen děti, ale i dospělí.

Tvořivé tlapičky

Moc krásná oslava, děti si to krásně užily a vyřádily se. Budeme se moc těšit na další akci.

Markéta Kuklová

Hopsíku mám Ti od Simonky vzkázat, že si myslela, že to bude jen pro prťata a jen tam v hotelu Skláři Harrachov na tvůj karneval jukne s půjde. Nakonec ráda zůstala až do konce a mě to celé pochválila. Tak tímto vyřizuji. Díky, díky.

Kačka Zetková

Skvěle sestavený program, co vykouzlil široké úsměvy na tvářích našich dětiček. Perfektní čertík Brebtík, který si po celou hodinu udržel jejich pozornost. Nejen pro děti, ale i pro dospělé úžasný zážitek. Už teď se těšíme na další setkání s Hopsíkem.

Anička z Mostu

Kouzelnický karneval byl fantastický, děti zaujal hned od první minuty a bavili se opravdu až do konce. Vtip, nápaditost, zábava, tanečky a kouzla. I my dospělí jsme se zasmáli. Moc děkuji za skvělý večer těšíme se na další akci.

Zuzanka Razímů

Hopsíku, karnevalové odpoledne bylo opravdu bezvadné !! Malej si to užil úplně maximálně! Čary, Máry, podkočáry. Budeme se těšit na další akce, jen Tak dál.

‎Lenka Walterová

Také se přidávám s poděkováním HOPSÍKOVI, karneval byl prostě SUPER . Prcek i já jsme si to užili.

Petra Sajdlová

Moc děkujeme za skvělou sobotní zábavu, bylo to super!!! Příště se budeme těšit.

Hanýška Králiková Květenská‎

Kouzelné okamžiky, které jsme mohly díky všem těm skvělým lidem zažít. Moje dcera nejen, že si zažila krásné okamžiky na podiu s Hopsíkem, ale zároveň bude mít krásnou vzpomínku v podobě fotografií z akce. Děkuji.

Sandra Kožnarová

Děkujeme za skvělé představení Hopsíkovi. Úžasná kouzla, balónková show a diskotéka. Bylo to perfektní :o) Moc děkujeme za dětičky,  dospěláci byli nadšení.

Antonín Dušek

Moc děkujeme za dnešní představení na oslavě našeho Toníčka. Bylo to perfektní a jak děti tak dospělí byli nadšení.

Romana Trnkova

Moc děkujeme za naprosto úžasnou oslavu Claudinky narozenin. Vaše práce s dětmi je opravdu dokonalá. Všem rodičům mohu jen doporučit. Budete mít o děti dokonale postaráno a užijí si bezvadnou show .

Soukromá základní škola Optima

OPTIMA moc děkuje za úžasnou narozeninovou oslavu, kterou si všechny děti užily. Vřele doporučujeme.

Petra Chvajska Mikulová

Moc hezké. Moje dcerka Terka byla nadšená i já si zatančila. Prostě strhující :o)))

Michaela Chazy Hubínková

Jménem mateřské školy v Údlicích děkujeme za pěkné vystoupení. Těšíme se na Vás příští rok.

Petra Nováčková

Super !

Janča Kopecká

Chtěla bych tímto moc poděkovat za skvělou zábavu na naší svatbě. Nejen děti, ale i dospělé to pobavilo a zajímalo. Můžu jen doporučit příjemné, ochotné, milé jednání.

Tomáš Koubek

Za mě jednoznačně 5 hvězdiček. Bylo to skvělé !!!

Štěpána Hunčovská

1*

Monika Kotnerová

Velmi originální pojetí dětské zábavy a zapojení i dospělých.
Vřele doporučuji na všechny oslavy kde se nechcete nudit:o)
 
Květa Kinclová
Dávám ***** hvězdiček za dnešní představení na Zátiší v Mostě na narozeninách pro Patrička. Fakt to bylo super, doporučuji za výborný program a přístup k dětem.
 
Iveta Krovová
„Úžasná akce Hopsíka na naší zahradní slavnosti Zamykáni školky Loučná. Proud zábavy, hudby, tance, písniček, kouzel. Děti nadšené a já též. Děkuji, děkuji a těším se na další akci.“
 
Jana Doleželová
„Děkujeme za dnešní zábavný program pro oslavence v naší mateřské školce Čtyřlístek. Hopsík dokázal zabavit všechny naše 2-3leté děti. Všichni včetně paní učitelek jsme si to užily.“

Tereza Schöppová
„Děkujeme Hopsikovi za včerejší akci bylo moc fajn, zážitek na celý život ☺děti úplně nadšené…. Mohu jen doporučit.“

Lenka Valdová
„Syn i jeho kamarádi si oslavu narozenin náležitě užili, děkujeme Hopsíkovi a Hopsince za představení a super zábavu.“

Petra Jehličková
„Úžasná atmosféra, úžasná zábava, úžasní Hopsík s Hopsinkou, více netřeba !! Děkujeme za to, že jste a těšíme se opět příště do třetice ❤“

Anna Anna
„Představení děti zaujalo , pobavilo a rozesmálo. Děti si o něm vyprávěly i druhý den.
Chci Vám za naší mateřskou školu Černčice poděkovat a doporučit Vás všem , kteří váhají. Těšíme se na další setkání.“

Blanka Čevonová Permanová
„Napadá mě jedno takové slovo „famózní.“

Veronika Loucká
„Moc děkujeme Hopsíkovi a Hopsince za skvělé vystoupení na oslavě 10. narozenin Elišky 🙂 Byl to nejlepší dárek, nejlepší oslava narozenin a veliká zábava pro malé i velké 🙂 Pro Elišku to byl důležitý den, který se musel podařit, a to se povedlo, hlavně díky vám 🙂 Děkujeme“

Barbora Karvánková
„Mohu maximálně doporučit. Úžasný program a profesionalita.“

Hana Trčová
„Děkujeme za úžasnou šou pro našeho 5letého oslavence který si ji báječně užil i se svými pozvanými kamarády. Bylo to úžasné ;-)“

Pavel Duchoň
„Moc pěkný program na dětském maškarním plese v Havrani, bavily se děti i dospělí 🙂 Opravdu super. DĚKUJEME 🙂 DOPORUČUJI :-)“

Simona Večeřová
„Děkujeme za krásný karneval v “ námořnickém“. Děti byly nadšené a moc se jim líbilo a myslím si že i dospělákům. Budeme se zase těšit na další akce.  

Hana Lepičová
„Profesionální výkon, děti i dospělí nadšení. Hopsík nám na začátku řekl, že děti nepotřebují židličky….a měl pravdu, celou hodinu si skoro žádné nesedlo, moc si to užívali – menší i větší. Děkujeme a budeme se těšit na příště :-)“

Jana Čermáková
„Jste výborní, moc jsem se pobavila a děti nadšené. Opravdu nádhera.“

Eva Kozlerová Čtrnáctá
„Dnešní akce byla super, moc děkujeme. Děti a jejich úsměvy mluví za vše. Na maškarním si to užili opravdu všichni.“

Josef Vrba
„Výborný program zabavili všechny děti od 1 roku až po dospěláky za Dolánkské moc děkujeme a snad se ještě v budoucnu uvidíme. VŘELE DOPORUČUJI !!!!!“

Nicol Moozová
„Paráda,dětem se moc líbí!! Doporučujeme.“

Alice Vopálková
„Musím se přidat s velice kladným hodnocením. Skvělá show pro děti, dokonalé zapojení všech účastníků. Spousta smíchu a perfektní zábavy. Děti nadšené. Díky.“

Iveta Zímová
„Moc děkujeme za úžasnou zábavu pro naše děti. Bylo to naprosto dokonalé :-). I velké děti byly moc nadšené.“

Dita Zoubková
„Děkuji moc za krásný program na oslavě narozenin mého syna Deníska. Bylo to pro něj překvapení a vše se krásně povedlo. Všechny dětičky byli nadšené a mají díky Hopsíkovi krásné vzpomínky na oslavu. Všem Vás mohu jen a jen doporučit! Skvělá zábava, profesionální a velmi milý přístup a prostě jen samé pozitivum. Budu se těšit opět někdy na viděnou.“

Terka Trsková
„Oslava byla skvělá.“

Míša Miška Ehrenbergerová
„Dcera měla oslavu s Hopsíkem jako překvapení a byla naprosto nadšená. Skvělá show plná zábavy, kouzel, tancování a her. Všech 12 holčiček odcházelo se slovy, že takovou úžasnou oslavu narozenin ještě nezažily a mně bolí pusa od smíchu ještě teď večer 🙂 Moc děkujeme a budeme ještě dlooouho vzpomínat :-D“

Petra Lopatová
„Skvělý program pro děti.“

Zuzana Maierova
„Opravdu super. Hopsík umí s dětmi. Krásně připravený program, super nálada, prostě nejlepší užitečný den.“

Sport Veronika
„Super odpoledne. 🙂 Bylo to moc fajn.“

Marcela Angelovič Vintrová
„Profesionální jednání, skvělá šou a perfektní program pro děti! Doporučujeme!“

Petra Kozelková
„Super zábava, perfektní domluva. Vřele doporučuji.“

Kateřina Bečičková
„Moc děkujeme za oslavu.“

Karel Melzer
„Naprosto skvělá věc co pro děti v dnešní době dělají a ony je za to milují.“

Eva Růžičková
„Doporučuji vřele :-), děti budou určitě nadšené, jako na naší akci.“

Ivet Bartáková
„Skvělé, dětičky jsou nadšené a nemůžou se na Hopsíka a Hopsinku dočkat. Doporučuji, přijďte se podívat sami, už neodejdete…“

Týnuška Stynkýs
„Úžasné vystoupení“

TERKA ŠÍMOVÁ
„Nejlepší!!“