Domů » otazky

Často kladené otázky

Co program pro děti obsahuje?

Program obsahuje zejména komediální kouzelnické vystoupení (styl comedy magic), hravé tancování, didaktické hry, soutěže pro děti předškolního  a školního věku. Model programu vychází z amerických stand up show pro děti které jsou velice oblíbené. 

Co si mám pod slovem „stand up“ pro děti představit?

Náš program tvoříme s dětmi. Vycházíme z divadelní improvizace “ tady a teď „. Show není striktně postavena na scénáři, ale pracuje se intuitivně s dětským kolektivem a utváří se děj přímo na místě výstupu. Program je proto tvárný a přizpůsobitelný každé věkové skupině.

Pro jaký věk je program určen?

Náš program je rodinného charakteru.  Je proto určen zejména pro děti od (nejnižší hranice 3 roky) nejlépe od 4 – 11 let.

A pro starší děti není program vhodný?

Ano je. Program je tvárný avšak starší děti mají jiné potřeby než-li děti menší a mohl by jim přednes a podání připadat pro jejich věk nepřiměřený.

Jaký je minimální a maximální počet dětí (diváků)?

Nemáme stanovený limit diváků. Zavolejte nám a řekněte představu. Určitě něco společně vymyslíme. 

Je vystoupení hlučné? 

Ano naše představení je hlučnější a to proto, že používáme profesionální aparaturu. V programu je zakomponován mluvený projev, doprovod včetně zpěvu interpreta. Musíme Vás upozornit, že sílu hlasitosti si řídíme dle standardů a je plně v naší kompetenci. Na reakce publika žádající ztlumení nebude brán zřetel.

Kolik za vystoupení zaplatíme?

Zaplatíte kolik je uvedeno v ceníku, který je zveřejněn na našich webových stránkách u každého programového produktu najdete výši ceny. Ceny se však mohou lišit. Kalkulace cen se odvíjí hlavně od termínu, délky vystoupení, počtu diváků a vzdálenosti, proto mohou být ceny rozdílné. Zavolejte nám a pokud to půjde cenu individuálně přizpůsobíme požadavku.

Může být vystoupení delší než 60 minut?

Ano představení pro děti může být delší. Avšak délka programu je přizpůsobena potřebám vašich dětí. Za delší minutáž / prodloužení si počítáme paušalní taxu která je vždy uvedena u příslušných cen (viz. ceník). Doporučujeme pro děti od 3 do 5ti let – 45 minutový program. Starší děti od 6 – 8 let – 60 minutový a pro 9 – 11ti leté – 60 – 90 min. program.

Kolik si počítáte za cestovní výlohy?

Dopravné platíte zvlášť. Výlohy jsou rozdílné ( vypočítává se dle délky trasy KM) a cena se připočítává vždy k ceně programu. Pro města MOST a LITVÍNOV se cestovné neplatí.

Nemáme aparaturu a ozvučení.

Aparaturu a ozvučení máme. U objednávky uveďte, že vystoupení / program požadujete s ozvučením od nás.

Jak dlouho trvá příprava a kdy běžně přijíždíte na místo produkce?

Většinou dorazíme na místo určení cca 1 hodinu – 1 hodinu a 30 minut před akcí. Záleží hodně na tom zda budeme rozkládat celou stage včetně světel nebo bude scéna jednoduchá a to bez pozadí a kulis. I když nerozkládáme celou stage snažíme se dorazit ve výše uvedeném času. Může se stát, že uvázneme v koloně nebo dojde k nečekané dopravní situaci. Vždy Vás o stavu dojezdu a průběhu budeme informovat.

Děláte i tvarování balónků? Chceme jak program Hopsík tak i balónky.

Balónky je možné pro děti vytvarovat. Počítejte však s příplatkem který je uveden na našich stránkách. Ceny jsou uvedeny dole pod programem. Nenajdete – li cenové nabídky napište nám nebo zavolejte. Jsme Vám k dispozici.

Chceme na naší svatbu program pro děti. Je to možné?

Ano, je to možné. Ceny jsou uvedeny zde. Cestovné se neplatí do 10 km od města Most.  Máme pro děti připraven super program který je zabaví. Požadujeme složit alespoň 50% z uvedené částky na náš účet. Záloha se nevrací v případě zrušení akce nebo jiných důvodů. Doplatek ceny programu se řeší buď na místě nebo formou faktury.

Musím zaplatit zálohu?

U narozeninových oslav, karnevalů a programů pro mateřské, základní školy a podobných programů platit zálohu nemusíte. Je-li program objednáván na svatbu či součásti svatebních party atd. pak budeme požadovat alespoň 50% zálohy z ceny produktu.

Pořádáme ples pro děti, šerpování nebo loučení předškoláčků jak máme nejlépe postavit program?

Jako první zařaďte program pro děti z naší nabídky. Doporučujeme nejhranější představení a to je Halabala Show s Hopsíkem. Není vhodné zařazovat náš program až na konec vaší akce. Většinou bystě měli začít 1/ program Hopsík, 2/ program a přehlídka školky ( dětská přehlídka a nacvičená dětská vystoupení), 3/ vložka do programu např. taneční nebo jiná vystoupení jako doplněk 4/ šerpování předškoláčků, 5/ další kult. vložka dle vašeho repertoárů 6/ odšerpování dětí na svižnou hudbu nebo společný tanec s rodiči. Je možné zařadit program až na konec jako třešničku na dortu, ale tuto volbu moc nedoporučujeme.

Pokud potřebujete s pořádáním akce jakkoliv poradit zavolejte nám.