Programová nabídka Hopsíka

Hopsíka kouzelnická školka                              45 minut 

Veselé a hravé představení pro nejmenší děti z mateřských škol (MŠ). Působivé legrační pásmo kde se aktivně zapojují děti do kouzelnických triků, humorných gagů, didaktických soutěží a her které jsou vytvořeny tak, aby děti musely přemýšlet. Nedílnou součástí jsou i tanečky které děti mají rády. Tančíme na české, ale i zahraniční hity. Naučíme se počítat, poznávat barvičky i zdokonalovat postřeh a zručnost. Program je postaven tak, aby byl svižný, pochopitelný pro věkovou skupinu od 3 – 6 let.

 

 

 

Báječná zábava pro nejmenší děti. Kvalitní program který pobaví.


 

Legrační neposlušné hůlky                                60 minut

Vtipné pojetí kouzelnického, soutěžního a tanečního představení pro děti MŠ (všechny věkové kategorie)  i  ZŠ   (od 1 – 3 třídy). 

Program je přizpůsoben věkové hranici děti a obsahuje komediální prvky kouzel a magie. Děti se přímo účastní triků v bezprostřední blízkosti, ale nebudou to mít s Hopsíkem jednoduché protože kouzelnické neposedné hůlky jim nejspíš vše budou jen komplikovat. Všechny děti musí vědět jak se čaruje neboť Hopsík je velký popleta a tak je všechny naučí všem kouzlům které v kufru má. Bude to velká legrační show.

 

 

 

Legrace, vtípky, zábavný program pro všechny typy kolektivů. Je to velká show.


 

Halabala Show s Hopsíkem                                         60 minut

Nový interaktivní stand-up program pro děti všech věkových skupin od 3 – 11 let. Ale nejen pro ně i dospěláci si show užijí.

Představení je složeno s triků a kouzel které mají komediální podtext. Jsou vytvořena tak, aby se děti musely smát až se budou za bříška popadat. Svižné tempo a střídání aktivit které jsou v programu obsaženy zaručuje 100% pozornost dětského publika i spolupráci na čarování, soutěžích, hrách a tancování. Děti se mimo jiné naučí třídit odpad, poznávat co je zdravé a nezdravé i si vyzkouší pozornost s postřehem. Snažíme se u dětí rozvíjet jemnou i hrubou motoriku.

 

 

Halabala Show je program který Vám udělá radost a vykouzlí úsměvy na tvářích.


 

Kouzelnický karneval pro děti                                  60 minut

Čáry a kouzla jsou velice populární a ještě ve spojení s dobře postaveným programem pro děti. Karneval je nejoblíbenější zábava která potěší zejména děti které jsou oblečeny v maskách. 

Animační pásmo složené s triků, magických kousků, her a soutěží proložené tancem je tou nejlepší volbou pro Vás i Vaše děti.

Karneval s Hopsíkem bude pro pro děti velkým zážitkem a dlouho na něj budou vzpomínat.

 

Hlavní důraz je kladen na interaktivitu programu se zapojováním jak dětského tak okolního dospěláckého publika.

 

 

 

Karneval umíme. Děti si o něm budou rádi povídat a vracet se na něj.


 

Čarodějnický program s Drákulou    decentně strašidelné – komediální       45 – 60 minut

Čarodějnické strašidelné, ale zároveň komediální pásmo je vhodné pro akce pálení čarodějnic, Halloween, karnevaly s čarodějnickou tématickou atpod.

Hrabě Drákula představí dětem chodící ruku Mařenu, bude s kolektivem kouzlit a vtáhne je do akčního děje.

Součástí je dětský animační program kde si děti zatančí na skvělé písničky. Celé pásmo je doplněno o hry a soutěže pro předškolní a školní děti. Hrabě Drákula má i kouzelnický pergamen – děti budou z tohoto pergamenu číst a zodpovídat legrační otázky.

Lehce strašidelný – komediální program si zamilujete. 

 

 

 

 

Strašidelná kouzelnická show s chodící rukou a perfektní komediální magií.


 

Veselé peklo čertíkem Breptíkem                                       60 minut

Breptík je čertík třetí kategorie který breptá páté přes deváté. Každý čert umí čarovat a tak i Breptík bude s dětským kolektivem kouzlit.  Už jste viděli čerta mající rád mléko, zeleninu a ovoce?  Chtěl by být dobrým kouzelníkem a čarodějem, ale když kouzlí tak zapomene i to jaké chtěl říci zaklínadlo.

Avšak pár kouzel zvládne za asistence všech dětí. Děti provede čertovskou školou a výukou základních pekelných slovíček. Do školy se moc nepřipravuje a tak má všechny úkoly na umouněných pergamenech. Nejvíce ho v pekle, ale baví všelijaké tanečky a rejdováky které si s dětmi určitě zatancuje. Na co nikdy nezapomene je to, že se všichni  s ním naučí „čertovský dupák“. To víte je to čert hračička takže pro děti bude mít připraveny ty nejlepší chytáky, soutěže i hry. 

 

Nejlepší program který můžete dětem dát. Veselé peklo vede na plné čáře.


 

Tancuj, tancuj vykrůcaj s Hopsíkem                                          45 – 60 minut

Tancuj, tancuj vykrůcaj s Hopsíkem je animační, akční taneční  a soutěžní program pro děti malé, ale i velké. Rozdělena je na dvě kategorie a to na děti od 3 – 6 let (kat.1) a 7 – 11 let (kat. 2 ). Každá skupina má totiž jiné požadavky a potřeby které respektujeme a máme pro ně připraven přizpůsobený program.

Kategorie 3 – 6 let

Program je tvořen převážně z pásma českých, ale i zahraničních písniček. Děti si zatančí s instruktáží animátora, naučí se různé taneční vazby. Po tanci přichází volnočasové aktivní hry a soutěže které nesou didaktickou naučnou linku. Kouzlení a gag triky jsou pouze doplňkem a jen okoření zábavný program. 

Kategorie 7 – 11 let

Velká párty pro starší děti. Kouzelnická komediální show je součástí programu. Hlavní důraz je kladen na děti které už dětské písničky nezajímají a spíše tančí na populárnější hity. Jednoduché sestavy, vtipy moderátora a animační program je zajímavým svým pojetím i improvizační show. Soutěže a kolektivní hry jsou vloženy v tomto programu.